Fotoğrafçının orjinal filmi ne kadar önemliyse baskısı da onun kadar değerli ve önemlidir. Bunu mantalite olarak benimsediğimizden müze ve arşiv standartlarına uygun pigment baskı yapmaktayız. Hem renkli hem siyah-beyaz baskılarımızda, kendi renk yönetim (color management) uygulamamızdan özel olarak geliştirdiğimiz profiller sayesinde bir dosyanın dijital karanlık oda çalışmalarında getirdiğimiz son halini baskıdada elde etmekteyiz.

Renkli baskılarımızı agrandisör veya dijital renkli negatif baskıya göre daha uzun ömürlü olan pigment transfer ile yapıyoruz ve alışılmışın dışında Fine Art kağıtları kullanabiliyoruz. Geleneksel laboratuvar baskı alışkanlığı olanlar için yine RC tabanlı (C type baskı dengi) baskı da yapmaktayız.

Siyah-beyaz baskı tekniğinde çeşitli pigment bileşimleriyle geliştirdiğimiz, metameri ile vasıflı olmayan (farklı ışık ortamlarında renk kaymaları göstermeyen), nötr ton baskı elde edebiliyoruz. Fotoğrafçının isteği ve fotoğrafın ruhuna göre selenyum, sepya, “sıcak” ve “soğuk” ton da kullanmaktayız ve dozunu istek doğrultusunda ayarlamaktayız.

“Dijital platinum-palladium” baskı olarak tanımlanan Piezography, özel nötr 7 siyah karbon pigment sistemini de Türkiye’de ilk defa biz sanatçılarımıza sunmaktayız.

Oldukça fazla tercih edilen, asitsiz, %100 pamuk elyaflı, Museo, Innova, Hahnemuhle, Arches, Harman (Ilford) markaları tarafından üretilen geniş bir kağıt yelpazemiz bulunmaktadır. Bu kağıtlar mat, yarı mat, parlak, ana başlıkları içinde dokulu (suluboya, kanvas, vb...) pürüzlü ve pürüzsüz olarak da seçenekler sunar.

Baskılarımızın kağıt ve pigment ömrü, Fine Art Trade Guild, London tarafından solmazlık derecelendirme müze standardına uygun olarak onaylanmıştır. Kullandığımız kağıt ve pigment bileşimi Wilhelm Institute tarafından ise 300 yıla kadar dayanıklılığı onaylanmıştır.